Zajęcia stałe
Sekcja Lekkiej Atletyki – prowadzący Wiesław Pawlak
► treningi w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Synów Pułku pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska
– od poniedziałku do piątku, wg. indywidualnych planów trenera, uzależnione od warunków pogodowych, przez cały rok
stadion MOSiR ul. Gdańska 1 w Poznaniu
Sekcja Pływacka – prowadzący Barbara Hohensee, Łukasz Kotliński
► treningi na basenie sportowym „Termy Maltańskie”, ul.Termalna 1, 61-028 Poznań
– wtorek, godz. 18.45-20.15 – basen duży
– czwartek, godz. 18.45-20.15 – basen duży
Sekcja Pływacka – rehabilitacyjna
► zajęcia na basenie POSIR „Atlantis”, os. S. Batorego 101, 60-687 Poznań
– wtorek, godz. 11.00-11.45
Sekcja Tenisa Stołowego – prowadzący Marian Stefaniak
► treningi w Technikum Geodezyjnym przy ul. Szamotulskiej 33 w Poznaniu
– wtorek, godz. 18.30-20.30
– czwartek, godz. 17.00-19.00
Sekcja Kręglarska – prowadzący Marian Król
► treningi w K.S. ”Czarna Kula”, ul. Piastowska 40A, 61-556 Poznań
– poniedziałek, godz. 18.00-21.00
Sekcja Bocci – prowadzący Mieczysław Nowak
► treningi w Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Dojazd 7, 60-995 Poznań
– poniedziałek godz. 15:30-17:45
oraz w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2, ul. Świt 25, 60-375 Poznań
– czwartek godz. 17.00-19.15
► treningi w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2, ul. Świt 25, 60-375 Poznań – prowadząca Michalina Lesicka
– sobota, godz. 10.00-13.00
Sekcja Łucznicza – prowadzący Leszek Walkowiak
► treningi na torach łuczniczych K.S. „Leśnik” ul. Urbanowska 41, 60-646 Poznań
– środa i piątek, godz. 16.00-18.00
Sekcja Fitness (aerobic, ćwiczenia przy muzyce) – prowadząca Natalia Kulus
► treningi w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2, ul. Świt 25, 60-375 Poznań
– czwartek, godz. 16.15-19.15
Sekcja Parakajakarska – prowadzący Mateusz Surwiło, Joanna Sawicz, Alicja Madej
► treningi – Tor Regatowy „Malta”, ul.Wiankowa 3, 61-131 Poznań – trenażer wiosłowy oraz siłownia
– od poniedziałku do piątku wg. indywidualnych planów trenera, uzależnione od warunków pogodowych, przez cały rok
► treningi – Basen pływacki „Termy Maltańskie”, ul.Termalna 1, 61-028 Poznań
– wtorek, godz. 18.45-20.15
– czwartek, godz. 18.45-20.15
Sekcja Narciarska – prowadząca Katarzyna Urbańska
► treningi w sezonie zimowym na sztucznym stoku narciarskim „Malta Ski”, ul.Wiankowa 2, 61-131 Poznań