SEKCJA LEKKIEJ ATLETYKI

SEKCJA LEKKIEJ ATLETYKI – prowadzący Wiesław Pawlak

► treningi w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych, Plac Przemysława 9 w Owińskach.

  • od poniedziałku do piątku 15.30-17.00 lub wg. indywidualnych planów trenera przez cały rok, stadion MOSiR ul. Gdańska 1 w Poznaniu

SEKCJA PŁYWACKA - nauka pływania, wyczyn

SEKCJA PŁYWACKA – prowadzący Barbara Hohensee, Katarzyna Karpińska

► treningi na basenie sportowym „Termy Maltańskie”, ul. Termalna 1 w Poznaniu

  • wtorek – godz. 18.45-20.15 – basen duży
  • wtorek – godz. 19.30-20.15 – basen rozgrzewkowy
  • czwartek – godz. 18.45-20.15 – basen duży

SEKCJA PŁYWACKA - rehabilitacyjna

SEKCJA PŁYWACKA – rehabilitacyjna

► zajęcia na basenie w Instytucie Ortopedii i Rehabilitacji, ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147 w Poznaniu

  • poniedziałek – godz. 15.00-15.45
  • środa – godz. 15.00-15.45

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO – prowadzący Marian Stefaniak

► treningi w Technikum Geodezyjnym, ul. Szamotulska 33 w Poznaniu

  • wtorek – godz. 18.30-20.30
  • czwartek – godz. 17.00-19.00

SEKCJA KRĘGLARSKA

SEKCJA KRĘGLARSKA – prowadzący Jerzy Gessner

► treningi w K.S. ”Czarna Kula”, ul. Piastowska 40a w Poznaniu

  • poniedziałek – godz. 18.00-20.30

SEKCJA BOCCI

SEKCJA BOCCI

►  treningi w Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Dojazd 7 w Poznaniu

prowadzący Mieczysław Nowak

  • poniedziałek – godz. 15.30-17.30

► treningi w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2, ul. Świt 25 w Poznaniu

  • czwartek – godz. 17.00-19.00

►  treningi w Zesp. Szk. z Oddz. Sportowymi nr 1, Os. Pod Lipami 106 w Poznaniu

prowadzący Piotr Schaar

  • sobota – godz. 10.00-13.00

SEKCJA ŁUCZNICZA

SEKCJA ŁUCZNICZA – prowadzący Leszek Walkowiak 

► w zależności od warunków treningi na torach łuczniczych K.S. „Leśnik” ul. Urbanowska 41 w Poznaniu lub w Zespole Szkół nr 5, ul. Różana 1/3 w Poznaniu

  • wtorek, czwartek lub piątek – godz. 16.00 – 17.30

SEKCJA TANECZNA

SEKCJA TAŃCA (aerobic, ćwiczenia przy muzyce)  – prowadząca Oriana Witkowska

► treningi w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1, os. Pod Lipami 106 w Poznaniu

  • czwartek – godz 18.30-20.00

SEKCJA PARAKAJAKARSKA

SEKCJA PARAKAJAKARSKA – prowadzący Paweł Łukaszewicz

► treningi – tory Malta – POSiR ul. Wiankowa 3 w Poznaniu, trenażer wiosłowy oraz siłownia

  • poniedziałek – godz. 16.00-18.00
  • środa – godz. 16.00-18.00
  • piątek – godz. 16.00-18.00

► treningi – basen pływacki „Termy Maltańskie” ul. Termalna 1 w Poznaniu

  • wtorek – godz. 18.45-20.15
  • czwartek – godz. 18.45-20.15

SEKCJA NARCIARSKA

SEKCJA NARCIARSKA – prowadząca Katarzyna Urbańska

► treningi – sztuczny stok narciarski „Malta  Ski”, ul. Wiankowa 2 w Poznaniu

Partnerzy