„Filantrop Naszych Czasów” wspiera START, a START wspiera „Filantropa Naszych Czasów”

By 15 listopada 2016 Bez kategorii Brak komentarzy

Zachęcamy do oddania głosu na Karolinę Kasprzak, Zastępcę Redaktora Naczelnego i autora miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów”, w konkursie „Idol” w kategorii „Idol środowiska”. Organizatorem konkursu jest Fundacja „Szansa dla niewidomych”. Tytuł „Idola” (dyplom i statuetkę) otrzyma osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów.

Głosowanie jest bezpłatne i odbywa się za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego tutaj: https://form.jotformeu.com/63153124135344. Głosować można do 20 listopada. Z każdego adresu IP można oddać tylko jeden głos.

Aby prawidłowo zagłosować, należy wybrać po jednym kandydacie z każdej kategorii, zaznaczyć wybranego kandydata, a następnie zjechać na dół formularza, uzupełnić wymagane informacje i oddać głos.

INFORMACJE O NOMINOWANEJ:

Karolina Kasprzak jest współautorką książki „12 kropel życia” o losie niewidomej Katarzyny Nowak (Wydawnictwo „Sorus” 2011) i autorką wielu artykułów interwencyjnych poświęconych sprawie dostępności przestrzeni publicznej dla osób niewidomych, systematycznie publikowanych m.in. w miesięczniku „Filantrop Naszych Czasów” i na łamach kwartalnika „Help”. Działa w Powiatowej Społecznej Radzie do spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Poznańskim, gdzie zgłasza uwagi dotyczące dostępności, inicjuje dyskusje z udziałem reprezentantów instytucji publicznych i podejmuje działania na rzecz poprawy sytuacji osób z dysfunkcjami wzroku. Prowadzi własną stronę internetową (www.karolinakasprzak.pl), którą stworzyła w oparciu o szablon Polskiej Akademii Dostępności. Jest pełna pasji i zaangażowania. Z wyjątkowym oddaniem pracuje na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.

Komentarz